Завод з перероблення побутових відходів побудують у Сарнах

Це нагальна потреба громади

Депутати Сарненської міської ради сьогодні розглядають питання будівництва заводу з перероблювання твердих побутових відходів.

Функціонування такого заводу – дуже нагальна потреба для забезпечення комфортного проживання мешканців Сарненської громади та поліпшення екологічної ситуації в населених пунктах. Ми з депутатами та відповідними спеціалістами ґрунтовно й ретельно вивчаємо це питання.

 

Для початку, після затвердження відповідного рішення, плануємо надати дозвіл КП «Екосервіс» на створення спільно з ТзОВ «Німецько-українське підприємство «БІТ» ТзОВ «Сарненський завод з перероблення відходів». І надалі працюватимемо над реалізацією цього проєкту, – каже міський голова Сарн Руслан Серпенінов.

Сьогодні у Сарнах відбувається позачергове засідання сесії міської ради. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень