30 мільйонів доларів на сміття. У Рівному заговорили про сміттєпереробний завод

Його хоче збудувати інвестор

ФОТО ілюстративні з мережі

Рівне отримало пропозицію від однієї з компаній, яка готова вкласти 30 мільйонів доларів у зведення сміттєпереробного заводу.  Для будівництва з нуля компанії необхідно 5 гектарів землі у промисловій зоні Рівного.

У міській раді наразі це питання обговорюють, пояснив міський голова Олександр Третяк в ефірі Радіо Трек.

Ми в процесі моніторингу та аналізу, чи зможе ця компанія, отримавши від міста 5 гектарів землі у Рівному, наскільки реально, що вони, використовуючи нашу морфологію відходів, зможуть забезпечити окупність цього проєкту. Відверто, у нас самих є сумніви й ми говорили про це інвестору, - зазначив Олександр Третяк.

ФОТО ілюстративні з мережі

За його словами, поводження з відходами - це питання, до якого у Рівному підходитимуть з усією увагою, адже ресурс сміттєвого полігону вичерпний. Олександр Третяк каже, що йдеться про 7-10 років. Тож аби згодом не зіштовхнутися з проблемою, шляхи її вирішення шукають уже зараз. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень