Завтра рух вулицею Гагаріна у Рівному знову перекривають

З 10 травня на вулиці Гагаріна відновлять ремонтні роботи, які триватимуть майже два тижні

Тож з 10 до 22 травня від «Текстильника» (перехрестя з вулицею Уласа Самчука) до світлофору на вулиці Грушевського, рух автомобілів перекриють. За словами заступника начальника міського управління ЖКГ Володимира Лапюка, на ремонт цього відрізку дороги передбачено близько 3 мільйонів гривень. Це друга частина загальної реконструкції вулиці Гагаріна, яку розпочали ще торік:

- Буде перекрита з 10 числа до 22 – на 12 днів, згідно з розпорядженням міського голови на виконання робіт по капітальному ремонту цього відрізку дороги. Це друга частина від загального кошторису вулиці Гагаріна. Першу робили торік (в сторону Сарн до перехрестя з вулицею князя Романа), в цьому році другу частину робимо, продовження (від Черняка, від Богоявленської в сторону вулиці Уласа Самчука).    

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Гагаріна розпочали напередодні Великодніх свят.

Між тим, Володимир Лапюк підтвердив можливу зміну схеми руху 45-ї маршрутки у зв’язку з реконструкцією вулиці. Адже там облаштовують зупинку громадського транспорту у напрямку, де маршрутки не їздять.

Тож, вочевидь, найближчим часом 45-та маршрутка рухатиметься і в зворотному напрямку вулицею Гагаріна.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень