Затримали керівника управління СБУ на «кришуванні» незаконного видобутку бурштину

Зафіксовано механізм передачі грошей від безпосередніх видобувачів до найвпливовіших представників влади

[media=52208]

На Житомирщині затриманий один із керівників управління Служби безпеки України за підозрою в організації незаконного видобутку бурштину в Житомирській та Рівненській областях.

Повідомляється, що чиновник через свої корупційні зв'язки у державних і правоохоронних органах цих двох областей забезпечував "дах" іншим членам злочинного угруповання. Крім того, спецслужбовець фактично був основною ланкою корупційної схеми прикриття незаконного добування, транспортування та контрабанди бурштину.

Як мовиться в повідомленні СБУ, співробітники спецслужби задокументували багатоланцюговий механізм передачі грошей від безпосередніх видобувачів бурштину до найвпливовіших представників органів влади. Також під час обшуків правоохоронці вилучили значну кількість бурштину, виробів з нього та обладнання для видобутку.

Затриманому СБУшнику оголошено про підозру у створенні злочинної організації, матеріали справи передано до Генеральної прокуратури України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень