Зашквар через батьківські внески на ремонт садочка й дітей, яким не дають туалетного паперу

«Взрослые тётки могут приходить и интересоваться попой вашего ребёнка у воспитателя. Устраивает?» (с)

Скандал через батьківські внески на ремонт у дитячому садочку виник у Запоріжжі. Йдеться про дошкільний заклад №90. Батьки однієї дитини відмовилися здавати 1000 гривень на ремонт, через що нарвалися на цькування від інших батьків й схоже навіть вихователів.

Пост опублікували у ГО «Хочу вчитися».

На батьківських зборах одна з мам ініціювала збір коштів на літній ремонт у дитячому садочку. Ця ж жінка працює у цьому ж садочку вихователем, щоправда, в іншій групі. За зібрані кошти у групі мали переклеїти шпалери й зробити натяжну стелю.

Одні батьки радо пристали на пропозицію, інші були не готові платити за натяжну стелю й цікавилися пожежною безпекою у закладі. Словом, звичайна ситуація у колективі малознайомих між собою дорослих людей.

До мами яка відмовилася здавати 1000 гривень наступного дня звернулася вихователька і сказала, що до неї звертаються інші батьки й цікавляться:

«Чим ваша дитина у садочку попу підтирає?»

Батьки довідалися, що ця мама не принесла товарів, зазначених у списку «необхідних»- заборонили вихователям давати дитині туалетний папір.Зауважимо, що у ФБ спільноті «Хочу вчитися», є скрін де частково видно список необхідних господарчих товарів, які батьки мають принести у дитячий садочок.

Крім туалетного паперу, там значиться пачка паперу А4, ганчірка для протирання столів, ганчірка для підлоги, засоби для миття посуду, губки для посуду, паперові рушники й енергоощадну лампочку. Це тільки частина списку!

Натомість у Комунарському районному відділі освіти журналістів ТСН запевнили, що на придбання туалетного паперу для дошкільних закладів виділяються кошти з міського бюджету, і всі садочки ним забезпечені.

Після розголосу ситуації у садочку створили комісію яка має вивчати факту булінгу  зокрема примирити батьків. Остаточної крапки у цій історії ще немає.

Нагадаємо, що у Рівному теж виникли непорозуміння через 1000 гривень, яку збирали з батьків на натяжну стелю у садочку.

За матеріалами РБК Україна

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень