Зарплата вчителя: якою буде ставка у 2023 році

Мінімальна зарплата вчителям в Україні залишиться без змін

Кабмін призупинив до 31 грудня 2023 року дію постанови від 10 липня 2019 року № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників закладів та установ освіти й науки».

Наступного року мінімальна зарплата вчителям в Україні залишиться без змін.

Відповідне рішення про непідвищення ухвалив уряд.

Про це йдеться у постанові від 20 грудня 2022 року №1411.

У документі вказано, що рішення Кабміну призупиняє норму, яка регламентувала попереднє анонсування, що з 1 січня 2023 року мінімальний розмір ставки зарплати вчителя становитиме чотири розміри прожиткового мінімуму.

Як відомо, згідно з законом про держбюджет, прожитковий мінімум з 1 січня 2023 року становитиме 2684 гривень.

Міністр освіти й науки Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону нагадав, що з 1 вересня 2022 року в Україні мало відбутися підвищення зарплатної ставки вчителям, як це передбачалося у держбюджеті 2022 року. Проте, повномасштабна війна росії проти України внесла суттєві корективи у зарплатний фонд.

- У молодого вчителя, який тільки прийшов на педагогічну ниву, зарплата мала б становити 15 тисяч гривень. На жаль, на сьогодні ми чітко розуміємо, що пріоритет — військова складова бюджету, — повідомив міністр.

Джерело: Всеосвіта

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень