Зараз оформити субсидію можна й за період, який уже минув

У міністерстві соціальної політики мають відповідні механізми

Важливе уточнення для українців, які мають проблеми з оплатою комуналки, зробили у міністерстві соціальної політики.

Навіть у лютому громадяни можуть звернутися за субсидією, яку призначать з початку опалювального сезону. Йдеться про нинішній опалювальний сезон. В ефірі «Україна 24» заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко зазначив, що призначити субсидію можуть і з моменту підвищення тарифів.

Ті громадяни, які мають проблеми з оплатою послуг ЖКГ, можуть звернутися за оформленням житлової субсидії. Крім того, в нас передбачена низка випадків, коли громадяни можуть отримати цю субсидію попереднім періодом, тобто громадянин, звернувшись у лютому, має можливість оформити субсидію фактично з початку опалювального сезону, тобто з листопада, - зазначив він.

Музиченко зазначив, що зараз субсидію отримують 3 млн домогосподарств, а в цілому система підтримки охоплює 5 млн сімей - понад третину загальної кількості домогосподарств в Україні. До слова, середній розмір субсидії наразі складає 2200 грн.

Звернутися за призначенням субсидії можна до органів соціального захисту у територіальних громадах, до ЦНАПів або заповнити форму онлайн на сайті Міністерства соціального захисту. Покрокова інструкція як це зробити – тут.

За матеріалами Сьогодні

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень