Поява в школах сучасного шкільного приладдя може початися з Рівного (ФОТО)

15 школа вже зробила перші кроки

Рівне може стати першим містом, де усі школи обладнають польськими шафами та іншим сучасним шкільним приладдям. Першою стала 15 ЗОШ, якій сім’я рівненських підприємців подарувала 18 шаф із кодовим замком, а також магнітні дошки, анатомічні жилети, математичне приладдя.

Усі ці  речі роблять шкільні предмети у молодших і середніх класах цікавішими через візуальне сприйняття. Шафи та частину корисних іграшок благодійники купили за власний кошт. Подібні нововведення вони спочатку побачили в одній з шкіл міста Нетішин, Хмельницької області.

Тому вони вийшли на контакт з польським виробником, який погодився співпрацювати з Україною, розповідає директор підприємства «ЕкоТепло» Олег Мартинюк:

Це потужна компанія в Польщі, яка є виробником цих шаф і приладь.  І безпосередньо з цим виробником без всяких посередників ми вирішили їх запросити в Україну, й вони погодилися на це діло. Вони підключилися й готові надалі підтримувати ці речі, щоб як можна більше започаткувати це в Україні, а розпочати з міста Рівне.

Також пропозицією зацікавилась міська влада. В середині березня мер міста Володимир Хомко зустрічався з польськими виробниками навчального приладдя та дитячих майданчиків з міст Варшава та Новий Сонж, щоб обговорити можливості співпраці. За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука,

якщо обладнання за декілька наступних місяців добре покаже себе перед школярами – місто залучить до роботи бюджетні кошти.

В цьому випадку за декілька років планується повномасштабна співпраця з поляками: школи отримають яскраве приладдя, а місто – дитячі майданчики.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень