Замінити пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи просять у Рівному

Кажуть, за нинішній його стан соромно перед іноземцями

Микола Гайбонюк

З таким проханням прийшов на засідання бюджетної комісії міськради голова правління міської громадської організації «Рівненські ветерани-чорнобильці» Микола Гайбонюк. Він пояснив, що за 18 років з часу встановлення пам’ятника на розі вулиць Симона Петлюри та Гетьмана Мазепи він почав виглядати жалюгідно:

Основа пам’ятника розповзається і опускається. Плитка, якою обкладено, в багатьох місцях пообвалювалася. Проступають грунтові води. Це стосується основи пам’ятника.

 

Що стосується пілонів (їх чотири). Вони виконані з бетону і зверху покриті мармуровою крихтою. В деяких місцях те оздоблення повідвалювалося шматками.

Микола Гайбонюк запропонував реконструювати пам’ятник і замінити у ньому бетонні пілони на гранітні. Пояснив, що торік цю проблему порушували перед міським головою Володимиром Хомком.

Начальник міського управління капітального будівництва Сергій Кушнір поінформував, що за дорученням міського голови, вони вивчали це питання.

І на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції пам’ятника потрібно десь 100 тисяч гривень, а на заміну пам’ятника з благоустроєм – не менше 1 мільйона гривень.

Бюджетна комісія ніякого рішення з цього приводу не ухвалювала. Депутати пообіцяли повернутися до розгляду цього питання через деякий час. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень