ON-LINE

Замінити пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи просять у Рівному

понеділок, 22 квітня 2019
Кажуть, за нинішній його стан соромно перед іноземцями

Микола Гайбонюк

З таким проханням прийшов на засідання бюджетної комісії міськради голова правління міської громадської організації «Рівненські ветерани-чорнобильці» Микола Гайбонюк. Він пояснив, що за 18 років з часу встановлення пам’ятника на розі вулиць Симона Петлюри та Гетьмана Мазепи він почав виглядати жалюгідно:

Основа пам’ятника розповзається і опускається. Плитка, якою обкладено, в багатьох місцях пообвалювалася. Проступають грунтові води. Це стосується основи пам’ятника.

 

Що стосується пілонів (їх чотири). Вони виконані з бетону і зверху покриті мармуровою крихтою. В деяких місцях те оздоблення повідвалювалося шматками.

Микола Гайбонюк запропонував реконструювати пам’ятник і замінити у ньому бетонні пілони на гранітні. Пояснив, що торік цю проблему порушували перед міським головою Володимиром Хомком.

Начальник міського управління капітального будівництва Сергій Кушнір поінформував, що за дорученням міського голови, вони вивчали це питання.

І на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції пам’ятника потрібно десь 100 тисяч гривень, а на заміну пам’ятника з благоустроєм – не менше 1 мільйона гривень.

Бюджетна комісія ніякого рішення з цього приводу не ухвалювала. Депутати пообіцяли повернутися до розгляду цього питання через деякий час. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
  • Загублено посвідчення водія

    В районі Дикого загублено посвідчення водія на прізвище Степанов Дмитро. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного