Ліквідатори Рівного обіцяють перекривати дороги

Якщо держава не підвищить пенсії

Сесія Рівненської обласної ради, яка відбулася напередодні, розпочалася зі виступу голови правління ГО «Рівненські ветерани-чорнобильці» Миколи Гайбонюка.

Організація підготувала проект звернення від Рівненської ОДА та обласної ради до керівництва держави.

Пан Гайбонюк нагадав, що держава не виконує даних ліквідаторам обіцянок:

Чорнобильці не отримують належного пенсійного забезпечення, лікування, санаторно-курортного оздоровдення. Багато сімей десятиліттями чекають поліпшення житлових умов.  Нас турбує зростання цін.

Якщо силовики добилися перекриттям доріг підвищення пенсій, то й ми дочекаємося квітня і будемо перекривати шляхи.

Перебіг хвороб у людей, які піддалися опроміненню, проходить з ускладненнями.

Ми двічі на рік проводимо зустрічі з керівництвом області, де розглядаємо проблеми чорнобильців. На останніх двох столах ми не бачили представників влади та ЗМІ.

Тож чорнобильці вимагають в зверненні:

До 01.03.2019 провести осучаснення підвищення розміру пенсій учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, відновити проведення парламентських чорнобильських слухань.

Внести необхідні зміни до постанови Кабміну про видачу посвідчень і забезпечити видачу посвідчень людям, які постраждали від катастрофи.

Відновити з січня повноцінне фінансування санаторно-курортного лікування. Відновити дію державної бюджетної програми забезпечення ліквідаторів житлом. Відновити надання щомісячної грошової допомоги.

До 30-річчя аварії Президент обіцяв, що випустять та вручать всім учасникам ліквідації ювілейні медалі. Цього не сталося. Тож ми вимагаємо таки виконати цю обіцянку до 1 грудня 2021 року, і всіх живих учасників ліквідації ними нагородити.

Голова Рівненської обласної Олександр Данильчук ради дав апарату ради протокольне доручення розіслати це звернення адресатам.

Зазначимо, що на пільгове медобслуговування громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС, передбачили 5 мільйонів гривень в бюджеті області наступного року.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень