До уваги рівнян: Конституційний Суд відновив пільги чорнобильцям

Рішення оскарженню не підлягає

18 липня Конституційний Суд України визнав неконституційним скасування та обмеження пільг чорнобильцям.

Тож він ухвалив рішення, яким відновив соціальні гарантії постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це йдеться на офіційному сайті КСУ.

Зміни від 2014 року передбачали, що пільги чорнобильцям надаються за умови, якщо розмір середньомісячного доходу сім'ї у розрахунку на одну особу за попередніх півроку не перевищує доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Крім того, особам, які постраждали унаслідок Чорнобильської катастрофи і одночасно мають право на інші пільги та компенсації, їх надавали вибірково.  

Конституційний Суд із цими положеннями не погодився і заявив, що подолання наслідків Чорнобильської катастрофи є прямим обов’язком держави.

Отже, відсьогодні зазначені положення втрачають чинність. Рішення є обов'язковим, остаточним і оскарженню не підлягає.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень