Залужного звільнили: відомо, хто став новим Головнокомандувачем ЗСУ

Президент зустрівся з головкомом Залужним. Зеленський подякував йому за два роки захисту України

Президент зустрівся з головкомом Залужним. Зеленський подякував йому за два роки захисту України, обговорив оновлення керівництва ЗСУ і запропонував «надалі бути в команді». 

Згодом Залужний заявив, що задачі 2024 року вимагають «адаптуватися до нових реалій». Була важлива, серйозна розмова. Прийнято рішення змінити підходи та стратегію. У кінці він виказав подяку команді Генерального штабу, Міністерства оборони й президенту.

Президент України Володимир Зеленський призначив Головнокомандувачем ЗСУ Олександра Сирського, який раніше очолював Сухопутні війська.

Про це Зеленський сказав у своєму зверненні.

— Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда.

 

Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці, — сказав він.

Зеленський також розповів, що провів «десятки розмов» із командирами різного рівня.

За його словами, на керівні посади розглядають бригадних генералів Андрія Гнатова, Михайла Драпатого, Ігоря Скибюка та полковників Павла Палісу і Вадима Сухаревського.

Зеленський заявив, що вони служитимуть «під проводом найбільш досвідченого українського командувача», який має досвід Київської оборонної операції та Харківської визвольної операції. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень