Залужного та Сирського на росії оголосили у розшук (ФОТО)

 Після атаки невідомих дронів та москву

Міністерство внутрішніх справ росії оголосило у розшук командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Про це свідчать дані на сайті мвс рф. У відомстві зазначили, що розшук оголосили нібито за статтею Кримінального кодексу. При цьому номер статті не уточнюють. 

Ймовірно, оголошення у розшук представників військового керівництва України відбувається через атаку невідомих дронів на москву та область.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень