Залужний вперше після відставки звернувся до українців і зробив заяву

Валерій Залужний опублікував допис до другої річниці повномасштабного вторгнення

Колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у другу річницю повномасштабної війни рф висловив впевненість, що Україна переможе.  

Про це Залужний написав на сторінці у фейсбуці та прикріпив до допису фото із колишнім начальником Генштабу Сергієм Шапталою.

— Триває наш безкомпромісний і мужній супротив.

 

24 лютого 2022 року, сотні тисяч українців не злякалися російських ракетних атак та величезних колон техніки і рушили добровольцями до лав Збройних Сил України.

 

Завдяки мужності і жертовності українських громадян нам вдалося встояти.

 

Нам вдалося зберегти себе і нашу Державу, - наголосив колишній головком.

Він подякував військовим, які захищають державу «на полі бою», та тим, хто допомагає встояти проти російської агресії. 

Всього за три години допис зібрав десятки тисяч вподобайок українців та безліч коментарів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень