«Залізуть до кожного в кишеню»: що втратять рівняни зі зростанням зарплат?

З 2017 року головною зміною в держбюджеті стане підняття мінімальної заробітної плати – до 3200

У Рівному вкотре говорили про те, що принесе нам така зміна. Отож, зростання заробітної плати найбільше відчують медики та освітяни – 50 та 30 відсотків відповідно. В бюджеті розраховано, що дохід непрацюючої людини становить 2 400 грн.

Як розповідає голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк, у підвищення є й негативні сторони. Адже, чим більшу заробітну плату отримує людина, тим менша на неї розраховується субсидія. Таким чином, вважає Олег Карпяк, держава поверне собі гроші, витрачені на підвищення зарплати. Втім, від цього грошей більше в кишенях у рівнян не водитиметься:

Сумарна кількість грошей, яка лишиться в кишені, і купівельна спроможність українця при цих розрахунках навряд чи виросте. І я думаю, що люди це все побачать дуже швидко. В березні чи навіть у лютому ми побачимо, скільки кожен громадянин втратить, і скільки з кожної сім’ї забрали коштів.

Нагадаємо, державний бюджет було ухвалено 21 грудня. Бюджет Рівненської області ухвалили 23 грудня, а щодо бюджету міста Рівне, то його ухвалення відбудеться 29 грудня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень