«Залізуть до кожного в кишеню»: що втратять рівняни зі зростанням зарплат?

З 2017 року головною зміною в держбюджеті стане підняття мінімальної заробітної плати – до 3200

У Рівному вкотре говорили про те, що принесе нам така зміна. Отож, зростання заробітної плати найбільше відчують медики та освітяни – 50 та 30 відсотків відповідно. В бюджеті розраховано, що дохід непрацюючої людини становить 2 400 грн.

Як розповідає голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк, у підвищення є й негативні сторони. Адже, чим більшу заробітну плату отримує людина, тим менша на неї розраховується субсидія. Таким чином, вважає Олег Карпяк, держава поверне собі гроші, витрачені на підвищення зарплати. Втім, від цього грошей більше в кишенях у рівнян не водитиметься:

Сумарна кількість грошей, яка лишиться в кишені, і купівельна спроможність українця при цих розрахунках навряд чи виросте. І я думаю, що люди це все побачать дуже швидко. В березні чи навіть у лютому ми побачимо, скільки кожен громадянин втратить, і скільки з кожної сім’ї забрали коштів.

Нагадаємо, державний бюджет було ухвалено 21 грудня. Бюджет Рівненської області ухвалили 23 грудня, а щодо бюджету міста Рівне, то його ухвалення відбудеться 29 грудня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень