Зафіксовано один випадок порушення режиму тиші – ОК «Захід»

За добу зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню

Градус протистояння між українськими бійцями та бойовиками незаконних збройних формувань в секторі «А» протягом минулої доби значно знизився. З 7 ранку 31 серпня до 6 ранку 1 вересня зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню. З 23.05 протягом 15 хвилин бандформування зі стрілецької зброї із напрямку населеного пункту Сокільники обстрілювали наш опорний пункт, повідомляє прес-служба оперативного комендування «Захід».

Водночас, противник здійснював повітряну розвідку із застосуванням безпілотних літальних апаратів над населеними пунктами Щастя, Новоайдар, Фрунзе, Кримське, Сокільники, Пришиб.

Незважаючи на затишшя в зоні відповідальності, українські воїни не втрачають пильності, несуть службу на займаних позиціях та сприяють вирішенню конфлікту мирним шляхом. 

Втрат серед особового складу і техніки немає.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень