70 тисяч бійців отримали стутус учасника АТО

Цього тижня Міноборони направило до АП подання на нагородження державними нагородами 95 військовослужбовців та працівників ЗСУ

На сьогодні статус учасника бойових дій вже отримали 69 тисяч 788 учасників АТО. Про це повідомила начальник Управління комунікацій та друку Міноборони Оксана Гаврилюк.

"На сьогодні статус учасника бойових дій вже отримали 69 тисяч 788 учасників АТО. Лише за минулий тиждень комісії міністерства, які визначають статус учасника бойових дій, надали такий статус 2009 військовослужбовцям та працівникам ЗСУ, які брали безпосередню участь у проведенні АТО", - повідомила вона.

Також цього тижня Міноборони направило до АП подання на нагородження державними нагородами 95 військовослужбовців та працівників ЗСУ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень