«Забудьте про полуницю в Польщі»: за 1,5 години від Рівного вирощують 400 га лохини, яку експортують у ЄС (ФОТО)

Нардеп Соломчук переконаний, що заробляти можна навіть у селі

За трохи більше, ніж 100 км від Рівного (ред. дістатися туди можна за 1,5 год) є величезна ягідна ферма, де вирощують лохину.

Розташована вона у селі Барвинівка, що на Житомирщині. Створили ферму на місці старого колгоспу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп від Рівного Дмитро Соломчук.

За його словами, з кущів лохини, які ростуть на 400 га, щороку достигає 1000 тонн ягід. І це близько половини усіх українських врожаїв лохини.

Забудьте про полуницю в Польщі. Тепер є лохина Барвинівки! – зауважив Дмитро Соломчук.

На фермі створили спеціальну зрошувальну систему на кожне поле, закупили автобуси для довезення працівників (ред. працює на фермі 2000 сезонних працівників з довколишніх сіл (у радіусі 50 км).

Виробництво має найвищий рівень сертифікації й експортує лохину у десятки країн ЄС та Великобританію.

Раніше у майже 9000 жителів села не було ні доходів, ні інфраструктури, ні доріг. Однак нині дорогою до села у рамках президентської програми «Велике будівництво» вже проклали 8 км асфальтованої дороги. Роботи ще тривають.

Тут ніколи в житті не було асфальту: люди задихалися в бруді та пилі. «Велике будівництво» – це не лише дороги, це будівництво нового квітучого села, де панує щастя і радість у домівках, куди повертаються українці.

 

Це чудовий приклад того, як сільське господарство та фермерство можуть змінити Україну. Щасливий кожного разу, коли бачу такі підприємства у селах і розумію — за агросектором майбутнє! – зауважив нардеп, який переконаний, що заробляти можна навіть у селі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень