За жовтень патрульні у Рівному назбирали майже півмільйона гривень штрафів

На сьогодні з них сплачено уже 69% від загальної суми

За жовтень патрульні Рівного виписали штрафів на загальну суму 428844 гривні, з яких вже сплачено 297169 гривень, що становить 69%.

Загалом у жовтні патрульні задокументували 1801 факт адміністративних правопорушень, серед яких 1539 порушень у сфері дорожнього руху.

Серед найбільш поширених порушень ПДР є порушення правил зупинки, стоянки, правил користування попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, проїзду перехресть та порушення правил обгону.

За минулий місяць інспектори виявили та оформили 110 випадків керування напідпитку, 283 випадків керування без відповідних документів, оформили 92 ДТП.

До того ж, протягом жовтня рівненські патрульні склали 41 протокол за дрібне хуліганство, 11 - за вчинення насильства в сім’ї, 213 - за розпивання пива та алкогольних напоїв у заборонених законом місцях та 115 протоколів за злісну непокору законній вимозі поліцейського. 8 матеріалів інспектори склали за хибний виклик спецслужб.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень