За вбивство засудили на 8 років

Таке покарання суд призначив 23-річному чоловіку за вчинення умисного вбивства співмешканки

Зібраними органом досудового розслідування доказами доведено, що підозрюваний у жовтні 2015 року, перебуваючи по місцю свого проживання, у стані алкогольного сп’яніння завдав 30-річній Людмилі не менше 30 ударів ногами та дерев’яною палицею у область голови, тулуба, живота, спини.

Через певний час, побачивши, що остання не подає ознак життя, чоловік сам викликав працівників медичної допомоги.  Однак врятувати Людмилу не вдалося, від численних ушкоджень вона померла.  

Згодом судово-медична експертиза встановила, що смерть жінки настала внаслідок гострої крововтрати, масивної внутрішньої кровотечі, закритої тупої травми живота з ушкодженням внутрішніх органів.

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 27.01.2016 чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), та призначено покарання – 8 років позбавлення волі.  

Вирок суду законної сили ще не набрав.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень