За вбивство засудили на 8 років

Таке покарання суд призначив 23-річному чоловіку за вчинення умисного вбивства співмешканки

Зібраними органом досудового розслідування доказами доведено, що підозрюваний у жовтні 2015 року, перебуваючи по місцю свого проживання, у стані алкогольного сп’яніння завдав 30-річній Людмилі не менше 30 ударів ногами та дерев’яною палицею у область голови, тулуба, живота, спини.

Через певний час, побачивши, що остання не подає ознак життя, чоловік сам викликав працівників медичної допомоги.  Однак врятувати Людмилу не вдалося, від численних ушкоджень вона померла.  

Згодом судово-медична експертиза встановила, що смерть жінки настала внаслідок гострої крововтрати, масивної внутрішньої кровотечі, закритої тупої травми живота з ушкодженням внутрішніх органів.

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 27.01.2016 чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), та призначено покарання – 8 років позбавлення волі.  

Вирок суду законної сили ще не набрав.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень