Лану Дель Рей захистять від росіян

Божевільні фанатки ускладнюють життя співачці

Лана Дель Рей звернулася до суду з проханням забезпечити їй захист від двох навіжених фанаток з Росії, які переслідують співачку. Вона заявила, що має серйозні підстави боятися за своє життя, - пише Dailymail.

Лана Дель Рей повідомила, що двоє дівчат, Юлія Поздіна та Наталія Криницина, погрожували насильством та суїцидом, переслідували співачку на публіці, а також вкидали незрозумілі послання до її поштової скриньки. Через це співачка мусила переїхати, однак навіжені росіянки знову її знайшли, влаштували ночівлю перед її будинком та всю ніч горланили її ім’я.

Співачка боїться, що фанатки можуть її вбити, тому вона найняла собі цілодобову охорону. Зважаючи на все це, суд видав ордери, які забороняють навіженим росіянкам наближатися до Лани Дель Рей та до її помешкання ближче, ніж на 91 метр.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень