Військового з Рівненщини позбавили волі

За дизертирство

Рівненським районним судом Рівненської області за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 408 Кримінального кодексу України, призваного на військову службу за мобілізацією солдата П. однієї з військових частин Рівненщини засуджено до 5 років 2 місяців позбавлення волі.

Доведено, що мобілізований П., не бажаючи проходити військову службу, наприкінці квітня 2015 року самовільно залишив розташування військової частини та за місцем проживання півроку ухилявся від виконання конституційного обов’язку, проводячи час на власний розсуд.

Під час судового розгляду правопорушник вину визнав повністю та щиро розкаявся.

Суд об’єктивно врахував всі обставини справи, у тому числі і обтяжуючу – рецидив злочинів, і засудив військовослужбовця П. до реального покарання – 5 років 2 місяців позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень