На Рівненщині за вбивство односельця чоловік буде за ґратами 12 років

Злочин стався ще взимку

Унаслідок конфлікту третього лютого цьогоріч власник будинку вдарив ножем свого гостя, від чого той помер.

До поліції п’ятого лютого повідомив 60-річний житель Здолбунова, що його 52-річний брат ще п’ять днів тому пішов із дому і до цього часу не повернувся.

 

Чоловік одразу запідозрив недобре, хоча брат і раніше міг не ночувати вдома, утім не так довго.

Оперативники Здолбунівського відділення поліції з’ясували, що шукати безвісти зниклого варто у 54-річного місцевого жителя. Навідавшись до його господарства, поліцейські у приміщенні літньої кухні виявили тіло розшукуваного без ознак життя.

Власник оселі зізнався правоохоронцям, що того дня до нього прийшов напідпитку 52-річний знайомий здолбунівчанин і попросився переночувати, що траплялося уже неодноразово. Господар погодився, а сам у цей час продовжив розпивати спиртні напої зі своєю знайомою. Коли жінка пішла, між чоловіками виникла сварка, яка переросла у штовханину. У ході сутички 54-річний чоловік побив гостя, вдарив кухонним ножем у ділянку шиї та залишив потерпілого без надання допомоги.

Відповідно до результатів судово-медичної експертизи смерть чоловіка настала внаслідок масивної крововтрати, зовнішньої та внутрішньої грудної кровотечі спричиненої проникаючим колото-різаним пораненням з ушкодженням підключеної артерії.

У суді чоловік свою вину визнав частково та запевняв, що не мав наміру позбавляти того життя.

Обтяжуючою обставиною покарання є вчинення злочину в стані алкогольного сп'яніння.

Тож суд визнав здолбунівчанина винним у вчиненні умисного вбивства та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: кримінал
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень