На Рівненщині за вбивство брата чоловік отримав 7 років за ґратами

Між братами сталася фатальна бійка

Про цей випадок Радіо Трек писав тут: Смертельна бійка на Костопільщині (ФОТО)

У суді довели, що житель Костополя на початку листопада 2017 року наніс один удар лезом ножа в область живота і завдав смертельне тілесне ушкодження черевної порожнини.

Суд, дослідивши обставини вчинення злочину, заслухав покази сторін у кримінальному провадженні, погодився з доводами обвинувача та визнав чоловіка винним у вчиненні злочину.

Згідно з вироком Костопільського районного суду від 11 липня 2018 винному призначили покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.

Повідомляє прокурор Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Лілія Шеремет

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень