За «танці» на патрульному авто у Рівному оштрафують батьків школярки

Зважаючи на вік порушниці

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства 12-річної дівчини. Утім, зважаючи на вік правопорушниці, покарання понесуть її батьки.

Їм загрожує від 850 до 1700 грн штрафу чи до шести місяців арешту або навіть до трьох років обмеження волі.

Нагадаємо, відео на якому неповнолітня танцює на поліцейському авто з’явилося у соцмережах минулого тижня. Особу порушниці відразу встановили. Виявилося, що дівчина перебуває на внутрішньошкільному обліку як дитина-порушник, а її мати працює в іншому місті.

 

Між тим, відносно матері порушниці поліцейські складали ще й адмінматеріали за невиконання батьківських обов’язків. Їх уже скерували до суду.

Сама ж дівчина виправдовувала свою поведінку тим, що підтримала челендж блогера, який на початку року теж стрибав по службовому авто патрульних.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень