12-річна школярка з Рівного вискочила на авто патрульних (ВІДЕО)

І показувала непристойні жести

У Рівному школярка пробіглася по службовому авто патрульних. Інцидент стався днями на вулиці Генерала Безручка.

Під час моніторингу соцмережі дільничний офіцер Рівненського відділу поліції встановив особу дівчини. Нею виявилися 12-річна школярка, протиправні дії якої фіксувала на відео її подруга.

Поліцейські з’ясували, що дівчина перебуває на внутрішньошкільному обліку як дитина-порушник. Малолітня проживає без батьків - із бабусею і тіткою. Її мати постійно їздить на заробітки в інше місто.

Зважаючи на вік дитини, у поліції поки вирішують питання щодо кваліфікації правопорушення.

Між тим, відносно матері поліцейські складали адмінматеріали за невиконання батьківських обов’язків. Їх уже скерували до суду. 

 

Сама ж дівчина каже, що вирішила підтримати челендж блогера, який на початку року теж стрибав по службовому автомобілі патрульних.

Нагадаємо, днями на 20-річного Дмитра Ільчука наклали штраф у розмірі 10 200 грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень