Секретар міськради Рівного – тепер зі службовим «Фольксвагеном»

Закріпити авто за ним розпорядився міський голова

Так виглядає авто марки "Фольксваген пасат"

Це «Фольксваген пасат», на якому секретаря міськради Сергія Паладійчука вже возить водій Василь Сидорчук. Сергій Паладійчук пояснив, що цей автомобіль старий і взятий в оренду, щоправда, у кого саме він орендований - не розповів. А досі йому доводилося на роботі користуватися власним автомобілем і їздити самому за кермом.

Говорить Сергій Паладійчук:

Два з половиною роки я не мав службового автомобіля, користувався власним. Зараз подивився, що мені потрібен службовий автомобіль, тому що я втрачаю пильність на дорозі. Були ситуації, коли ледь не втрапив у ДТП, коли по телефону розмовляв і їхав на авто. Тому я все це зважив і вирішив, що набагато буде правильніше, щоб у мене був службовий автомобіль і людина мене могла возити на заходи і т.д.

За словами Сергія Паладійчука, всі його попередники на посаді мали службове авто. Але, коли секретарем міськради був Олексій Муляренко, то за два місяці до звільнення з посади передав його міському управлінню праці та соцзахисту.  

До речі, своїм розпорядженням міський голова Володимир Хомко дозволив Сергію Паладійчуку за день по місту наїжджати до 120 км.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень