За скільки у Рівному продають червоно-чорні прапори

Рекомендувати їх вивішувати збирається обласна рада

Відповідне рішення розглянуть на сесії 16 березня. Ми писали про це у публікації Над будівлями Рівненщини хочуть бачити червоно-чорні прапори Також ми повідомляли, як реагували на цю ідею рівняни.

Директор комунального підприємства обласної ради «Рівнекнига» Юлія Хажанець таку ідею вітає і обіцяє знижки на прапори, які продають у їхніх книгарнях:

У нас є три види цих прапорів. Найменші – на пластиковій ніжці – коштують 18 грн.

 

Далі є прапор розміром 70 на 105 см – 60 грн.

 

І найбільший - розміром 105 на 135 см - коштує 82 грн.

За словами Юлії Хажанець, закуповує «Рівнекнига» прапори УПА у дубенського підприємства «Геральдика».

Чи шиє їх хтось у Рівному – не знаємо, бо вже роками співпрацюємо з «Геральдикою». Ціни у них непогані і умови нам гарні дають.

Юлія Хажанець каже, що найбільшим попитом червоно-чорні прапори користуються на патріотичні свята – День прапора, День Незалежності, а також коли «Рівнекнига» організовує виїзну торгівлю під час масових заходів з нагоди битви під Берестечком, бою під Гурбами. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень