Чи треба вивішувати червоно-чорний прапор: думки рівнян

У соцмережі Фейсбук ця тема викликала активне обговорення

Ми писали про те, що депутати Рівненської облради Над будівлями Рівненщини хочуть бачити червоно-чорні прапори І збираються розглянути це питання на найближчій сесії.

Частина мешканців області сприйняла цю ідею з позитивом. Але більшість коментарів з цього приводу були іронічні. Ось вони:

Іван Шевчук Якось був у Польщі на спортивному заході. 700 людей з 5 країн. Жодних державних прапорів, гімнів чи політичних промов. Люди працюють, відпочивають,займаються спортом.

Дмитро Соломчук Прапор це добре, але краще подайте проект, щоб сміття вивезти з міста, ями нормально поремонтувати, розмітку якісну намалювати, а не на 2 місяці, клумби до ладу привести. А то загнали місто в повну з..ницю.

Татьяна Архипенко Провести тендер на пошиття / закупку, взяти по 15 грн., оформити по 1500 грн/шт. , сотні тисяч покласти в кишені...
Головне - переконливо повідомити, що це треба негайно, вже і зараз!

Користуючись нашим емоційним патріотичним піднесенням, під шумок проводиться безліч "законних" крадіжок державних коштів.

Natalia Pastuhova займіться роботою

Сергей Партас Очередной ход отвлечь людей от реальных проблем...

Andrew Zrist Знаю одну квартиру, там в свій час завжди висів червоний прапор і в свята, і в будні. Тепер завжди вісить державний. Просто, до речі.

Svyatoslav Klichuk якщо не допоможе, можна спробувати ще синьо-жовтий перевернути і повісити, якщо далі не поможе, можна ще щось придумати.

Павел Паксиватов Вулиці вже закінчились..

Ковалева Лариса А нащо вішати прапори, що, більше зайнятися нічим? В нас є прапор Украіни і немає чого обвішуватися іншими задля чого? В Європі, щоб вивісити прапор, треба неабиякий дозвіл. В Італії, наприклад, забороняється вивішувати прапор. Прапор Італіі та Регіону висить тільки на адміністративному будинку.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень