Над будівлями Рівненщини хочуть бачити червоно-чорні прапори

Тож обласна рада збирається розглянути відповідний проект рішення

Згідно з ним збираються рекомендувати у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, вивішувати прапори ОУН біля адмінбудинку Рівненської облради, на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, громадських об’єднань області. Ініціювала такий проект рішення фракція «Свобода» у Рівненській облраді.

Заступник керівника фракції Андрій Бортнік каже, що це потрібно було зробити давно, бо червоно-чорний прапор – це символ перемоги:

Враховуючи, що йде війна російсько-українська, а цей прапор – він прапор перемоги, боротьби. І під цим прапором і революція Гідності здійснювалася і всі національно-визвольні змагання, які були у 1940-1050-их роках, які  й привели до нашої незалежної України.

 

Тобто це – як шана цим нашим героям, які полягли за нашу незалежність, які і далі на російсько-українській війні гинуть і борються.

Якщо облрада підтримає таке рішення, за кошт обласного бюджету, каже Андрій Бортнік, прапори організовано не закуповуватимуть. А кожна установа чи організація області сама вирішуватиме, чи вивішувати прапор, і робитиме це у міру своїх фінансових можливостей. 

У ці дні хочуть рекомендувати вивішувати прапори:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень