ON-LINE

Над будівлями Рівненщини хочуть бачити червоно-чорні прапори

середа, 21 лютого 2018
Тож обласна рада збирається розглянути відповідний проект рішення

Згідно з ним збираються рекомендувати у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, вивішувати прапори ОУН біля адмінбудинку Рівненської облради, на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, громадських об’єднань області. Ініціювала такий проект рішення фракція «Свобода» у Рівненській облраді.

Заступник керівника фракції Андрій Бортнік каже, що це потрібно було зробити давно, бо червоно-чорний прапор – це символ перемоги:

Враховуючи, що йде війна російсько-українська, а цей прапор – він прапор перемоги, боротьби. І під цим прапором і революція Гідності здійснювалася і всі національно-визвольні змагання, які були у 1940-1050-их роках, які  й привели до нашої незалежної України.

 

Тобто це – як шана цим нашим героям, які полягли за нашу незалежність, які і далі на російсько-українській війні гинуть і борються.

Якщо облрада підтримає таке рішення, за кошт обласного бюджету, каже Андрій Бортнік, прапори організовано не закуповуватимуть. А кожна установа чи організація області сама вирішуватиме, чи вивішувати прапор, і робитиме це у міру своїх фінансових можливостей. 

У ці дні хочуть рекомендувати вивішувати прапори:

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
  • У Рівному знайдено собаку мисливської породу

    У рівному в районі вулиць Богдана Хмельницького на так званих "лініях" знайшли...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного