За що на Рівненщині штрафують продавців алкоголю і тютюну

Фіскальна служба наклала понад мільйон гривень штрафів

Понад один мільйон гривень фінансових санкцій винесено до порушників у сфері торгівлі підакцизною продукцією Рівненщини.

У січні та лютому цього року фахівці ДФС провели 30 фактичних перевірок точок роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном та виявили 40 порушень, а саме:

  • 8 випадків реалізації алкогольних напоїв без ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями;
  • 2 випадки реалізації тютюнових виробів без ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
  • 4 випадки реалізації алкогольних напоїв без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку;
  • 2 випадки реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку;
  • 1 випадок реалізації фальсифікованої горілки;
  • 11 випадків порушення встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на алкогольні напої;
  • 1 випадок реалізації тютюнових виробів за цінами вищими від встановленого виробником таких виробів максимальних роздрібних цін;
  • 6 випадків реалізації алкогольних напоїв в підприємствах торгівлі, які не мають статусу підприємств громадського харчування;
  • 1 випадок реалізації алкогольних напоїв особам до 18 років;
  • 4 випадки реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які не обліковані у встановленому порядку та недотримання касової дисципліни.

За виявлені порушення податківці винесли підприємцям фінансових санкцій на загальну суму 387,6 тис. грн., з них до місцевих бюджетів надійшло 255,2 тис. грн.

З незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на загальну суму 6,4 тис. грн.

Працівниками підрозділів фіскальної служби області проведено 6 перевірок з питань зберігання та реалізації пального. За виявлені порушення винесені податкові повідомлення на загальну суму 347,6 тис. грн., з них до державного бюджету сплачено 12,02 тис. грн.

Крім того, за два місяці проведено понад 2,5 тисячі перевірок декларацій акцизного податку, по результатах яких  винесено 107 податкових повідомлень – рішень на загальну суму 280,68 тис. грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень