ON-LINE

Заборонити продаж алкоголю у багатоповерхівці просять мешканці Рівного (ФОТО)

вівторок, 21 серпня 2018
Адже їм заважають п’яниці

У магазині-кав'ярні за 100 г горілки просять 17 грн

Мешканці навколишніх будинків поскаржилися на магазин-кав'ярню «Кошичок», що на вулиці Марка Вовчка, 50.

Ми, мешканці будинків з вулиці Марка Вовчка, 29, Відінської, 18, Марка Вовчка, 50 та С. Бандери 65, просимо заборонити продаж алкоголю у магазині «Кошичок». Тут алкоголь продають на розлив. І після його вживання п’янички біля магазину матюкаються, справляють нужду на стіни будинку. Все це бачать наші діти, які граються поруч на дворовому дитячому майданчику.

 

Також під вікнами будинку власники магазину встановили столики. Біля них стоять порожні миски, відра, ящики: чи то для сміття, чи для збирання блювотиння своїх нетверезих відвідувачів. Від цього територія нашого будинку виглядає неохайною, засміченою.

 

Просимо допомогти навести лад і позбавити нас від п'яниць.

Начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко пояснив, що у житлових будинках дозволено продавати алкоголь, якщо у власника магазину є відповідна ліцензія:

Нема такого у законодавстві, що у житловому будинку не можна продавати алкоголь. Після 22 години не можна продавати. А якщо на розлив, то треба дивитися, як ліцензія видана.

 

Треба мешканцям написати скаргу на ім'я міського голови. Потім виїжджає комісія у складі спеціалістів управління торгівлі. Якщо треба, санепідемстанція підключається. Дивимося, чи справді воно так.

За словами Ігоря Остапенка, столиків з мисками і відрами біля будинку не повинно бути. А ось розливати алкоголь теж може дозволяти ліцензія, якщо заклад – кафетерій, а не просто магазин.

У будь-якому разі за скаргою мешканців кожен такий випадок розглядають окремо і, якщо описане у скарзі підтвердиться, реагують.

Те, що робиться біля будинку на вулиці Марка Вовчка, 50 можна побачити на фото внизу:  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного