У Рівному не можуть знайти управу на автокави

Поки їх ставлять у місті, де захочуть

Раніше міський голова Рівного Володимир Хомко пропонував власникам автокав зібратися і розробити правила розташування їхніх фургонів на вулицях міста. Тобто щоб вони визначили місця для автокав, і щоб влада міста здавала ці місця з конкурсу. Однак міський голова каже, що власники автокав робити це не хочуть. Тому закликає долучитися до вирішення проблеми рівнян:

Давайте разом вирішувати проблему. Хіба це моя велокава, чи тільки моє місто? Я логічно кажу, що треба на конкурсній основі розіграти? То давайте разом тиснути. Місто більше заробить. Плюс давайте визначимо, скільки їх треба, і будемо розігрувати, лише де ми визначили. Не там, де він хотів стати, а де ми визначили, де не заважає людям, візочкам, де не заважає торгівлі кафе.

За словами Володимира Хомка, особливо несправедливо, коли власники автокав ставлять свої фургони перед стаціонарними кафе, забираючи у них прибутки. Адже власники кафе витратили гроші на будівництво закладів, платять податки у бюджет.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень