У Рівному не можуть знайти управу на автокави

Поки їх ставлять у місті, де захочуть

Раніше міський голова Рівного Володимир Хомко пропонував власникам автокав зібратися і розробити правила розташування їхніх фургонів на вулицях міста. Тобто щоб вони визначили місця для автокав, і щоб влада міста здавала ці місця з конкурсу. Однак міський голова каже, що власники автокав робити це не хочуть. Тому закликає долучитися до вирішення проблеми рівнян:

Давайте разом вирішувати проблему. Хіба це моя велокава, чи тільки моє місто? Я логічно кажу, що треба на конкурсній основі розіграти? То давайте разом тиснути. Місто більше заробить. Плюс давайте визначимо, скільки їх треба, і будемо розігрувати, лише де ми визначили. Не там, де він хотів стати, а де ми визначили, де не заважає людям, візочкам, де не заважає торгівлі кафе.

За словами Володимира Хомка, особливо несправедливо, коли власники автокав ставлять свої фургони перед стаціонарними кафе, забираючи у них прибутки. Адже власники кафе витратили гроші на будівництво закладів, платять податки у бюджет.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень