За неналежний стан доріг чиновники отримали приписи

Минулої доби на дорогах Рівненщини трапилося понад два десятка ДТП

За наслідками учорашнього дня патрульні видали 5 приписів на відповідальних осіб, а це працівники міськШЕУ та обласної Служби автомобільних доріг, щодо усунення недоліків, - повідомила прес-секретар патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко. З її слів, цей процес триває:

 

- Патрульні склали 2 постанови за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць та інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні небезпечних умов, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху.

Три протоколи за порушення, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів чи іншого майна. Крім того, видано 5 приписів щодо усунення недоліків. Іще в процесі дві постанови і три приписи будуть складені патрульними сьогодні.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень