За неякісне асфальтування дворів виконавців «тицятимуть носом»

У Рівному впродовж кількох місяців активно ведуться роботи з асфальтування прибудинкових територій

Як ми вже повідомляли, міський голова Володимир Хомко пов’язує це із значним перевиконанням бюджету, адже за 4 місяці цього року профіцит міської скарбниці складає 66 мільйонів гривень. Це найбільший показник за всю історію незалежності України. Тож міський голова обіцяє цього року максимально залатати усі дворові території.

Проте мешканці дворів, де вже проводилися роботи, не задоволені якістю їх виконання. Зокрема йдеться про прибудинкову територію за адресою Шухевича,14.

 

Радіо Трек з’ясувало, що переважно асфальтуванням дворів займається міськШЕУ. Але через великий об’єм роботи управління залучає підрядників. Тож керівник ШЕУ Віктор Климук готовий приймати скарги від рівнян і обіцяє реагувати на них негайно:

 

 

- Там наші підрядники виконують, це не наше підприємство, в нас великий об’єм робіт, ми самі не справляємося, наймаємо інших для роботи. І це Ви, якраз, говорите про об’єкт (вул. Шухевича, 14), який виконували інші підрядники. То хотілося б їх туди носом «макать». Якщо є зауваження, звертатися до рівненського ШЕУ, до мене особисто, хто там скаржиться, що конкретно. Ми виїжджаємо на місце, виясняємо, що так, що не так і приймаємо міри. Ми діяти будемо однозначно і прошу таку інформацію мені давати.  

 

Із скаргами рівняни можуть звертатися за телефоном 23-02-36.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень