Купатися на Басовому Куті чи ні? Ось у чому питання...

Шкідливо чи безпечно купатися у Басівкутському озері однозначно Рівненські екологи та представники контролюючих органів сказати не можуть. Проте переконують, що в озеро офіційно ніхто нічого зайвого чи забороненого не скидає, говорить начальник відділу водних об’єктів Рівненщини, Віталій Фесенко:

– На Басів Кут, на цей момент, поки неофіційно, підприємства не скидають у воду. Тобто такого прямого забруднення немає. Як колись було, якщо не помиляюсь, від кондитерської фабрики. Уже такі виходи на Басів Кут на пряму без очистки відсутні. Є по Усті.

Між тим, екологи повідомили, що ще з 2011 року на перевірку води в озері введено мораторій, втім інспекція може їх проводити, реагуючи таким чином на скарги. Та оскільки жодних звернень до контролюючих органів  не надходило – з Басового Кута воду на пробу ніхто не брав. І як наслідок - наразі жодна із відповідальних структур, а це департамент екології, екологічна інспекція чи управління водних ресурсів, не можуть оцінити якість води в Басівкутському озері.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено паспорт

Загублено паспорт на прізвище Сульжук Сергій. Прохання повернути втрачене за винагороду.      

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень