За хороші фото в Рівному видають бурштин

Вірніше кубок, інкрустований камінням бурштину

Адже саме авторська скульптура Леоніда Гринбокого, оздоблена бурштином, під назвою «Муза фотографа» стала призом для переможця 5 Кубку Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто,  я люблю свій край!».

Вручення нагород кращим фотографам України та світу відбулося сьогодні, 25 серпня та присвячене не лише святкуванню Дня Незалежності, а й «ювілею» появи фотографії – а саме 190 років.

Переможницею конкурсу цього разу стала одеситка Наталія Карпенко. Розповідає, що творчий шлях почала з перегляду професійних фотознімків в інтернеті. Пізніше вирішила спробувати сама. Перемогла її робота під назвою «Катюша», створена в жанрі портрету. Однак, фото Наталії Карпенко мають певну особливості. Далі про неї сама авторка:

Моя особливість в тому, що я фотографую на мобільний. Єдина відмінність мобільного від моєї фотокамери – це різниця всього в три пікселі. Я половину фотоапаратом знімаю, половину – мобільним. Звісно, мобільний мені подобається більше, тому що він маленький, він як продовження моєї руки

Цього разу Кубок Рівного з фотомистецтва розширив свою географію – на ньому представлені роботи окрім українських, майстрів ще з 13 країн світу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень