У бібліотеці Рівного затопило книгосховище (ФОТО)

В обласній бібліотеці для молоді, що на вулиці Київській, прорвало трубу

У підвальному приміщенні, де зберігається книжковий фонд ще від самого заснування книгозбірні, потоп. 

[media=68174]

Надзвичайну ситуацію виявила прибиральниця о 7 ранку, відтоді більше години працівники бібліотеки не могли додзвонитися у жодну з служб, розповідає заступник директора обласної бібліотеки для молоді Світлана Патрикей:

 

- В нас повністю затоплений підвал, де в нас книгосховище знаходиться. Води дуже багато. В нас зранку працюють прибиральники і от в 7 годин виявили, протягом години, навіть, більше, не могли додзвонитися до жодної служби, тобто ніяких дій з ліквідації не відбувалося. У відділах обслуговування, зверху, в самих приміщеннях, в нас там новіша література, а в книгосховищі це старіша література. Всі наші цінні надбання  з початку заснування нашої бібліотеки.

 

Місцями рівень води сягає до колін. Зараз там працюють надзвичайники, вони відкачують воду.

Фото журналіста РТБ Івана Марчука

У бібліотеці кажуть, що це наймасштабніший, хоч і не перший потоп у приміщенні.

[media=68171]

Бібліотекарі зверталися до місцевої влади з проханням посприяти у ремонті мереж, утім, оскільки бібліотека знаходиться у житловому будинку, узгоджувати усі питання потрібно із ЖКП «Галицьке». Але поки, зі слів Світлани Патрикей, вирішення цієї проблеми просувається дуже повільно.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень