Напередодні у Рівному стартував перший міжнародний кінофестиваль - «Місто Мрії» (13 ФОТО)

Розпочали, як і годиться, світовим допрем’єрним показом стрічки спільного виробництва Ірану, Чехії та України - «Осінні спогади»

Враховуючи, що фільм у прокат вийде лише 15 вересня, саме рівняни мали змогу переглянути картину першими. В «Осінніх спогадах» розповідається про моменти життя бійця АТО та людські долі, які змінила війна. Головну роль зіграв актор Дмитро Лінартович, відомий українському глядачеві завдяки стрічці «Той, хто пройшов крізь вогонь». Як розповів режисер фільму Алі Фахр Мусаві, історію він хотів розказати не вустами акторів, а їхніми образами. В цьому він і вбачає основну особливість своєї стрічки.

Нагадаємо, «Місто Мрії» триватиме до 28 серпня. Конкурсні роботи показуватимуть від сьогодні у Кінопалаці «Україна». Як повідомили на відкритті фестивалю, усього на участь надійшло понад 260 заявок, з яких професійна комісія відібрала 68 найкращих фільмів з 18 країн світу. Стрічки змагатимуться у восьми номінаціях, які розділені на міжнародну та національну конкурсні програми. Судитиме ці роботи журі у складі режисерів, продюсерів, сценаристів та акторів з Білорусі, Чехії, Ірану та України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень