![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Минулої доби шестеро рівнян звернулися до Рівненського відділу поліції із заявами про заволодіння обманним шляхом їхніми грошима через мережу Інтернет
57-річний чоловік знайшов на одному з популярних сайтів оголошення про продаж трактора китайського виробництва за привабливою ціною. Він зателефонував продавцю і домовився про купівлю. Отримавши смс-повідомлення із номером банківської картки, переказав через термінал самообслуговування 46 тисяч 300 гривень. Отримавши гроші, зловмисник на зв’язок більше не вийшов.
У аналогічну шахрайську схему потрапили ще троє жителів обласного центру, які через мережу інтернет за попередньою домовленістю перерахували загалом одну тисячу 400 гривень на банківські картки. Чоловіки віком від 23 до 32 років мали придбати надувний човен, деталі до мотоцикла та сплатити оренду квартири. Через кілька днів очікування потерпілі зрозуміли, що їх ошукали.
Ще один випадок стався із 69-річною рівнянкою. Жінці на мобільний телефон зателефонував невідомий та представився працівником банку. Вона повідомила шахраю дані картки, після чого з її рахунку зникли 252 гривні. У такий же спосіб позбувся 950 гривень 19-річний рівнянин.
Правоохоронці вкотре звертаються до громадян бути обачними під час купівлі товарів через інтернет-сайти. Складність встановлення цих шахраїв полягає у віддаленості місця їх перебування, проблем з ідентифікацією та відслідковуванням руху коштів, здобутих злочинним шляхом.
Щоб не стати наступною жертвою шахраїв, поліцейські застерігають громадян не перераховувати гроші, поки не отримаєте замовлений товар, а в разі надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, звернутися до поліції за номером телефону «102».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК