Ковальчук має негайно повернутись на посаду голови облради

Так вирішив суд

Окружний адміністративний суд Рівного відмовив у позові про роз`яснення своєї постанови про поновлення Володимира Ковальчука на посаді голови Рівненської обласної ради. Таке рішення на сьогоднішньому засіданні озвучив суддя Андрій Сало. Каже - опирався на те, що постанова про поновлення є зрозумілою:

Варто зауважити, що ухвала суду повинна бути виконана негайно, а Олександр Корнійчук автоматично має бути звільнений. Юристи облради не відкидають, що після цього рішення буде скликана позачергова сесія облради для вирішення цього болючого питання.

Разом з тим, Володимир Ковальчук додав, що на робоче місце піде відразу після обіду. Наш кореспондент очікує на поновленого судом голову біля його кабінету.

Нагадаємо, 11 березня рівненська облрада більшістю звільнила з посади голови облради радикала Володимира Ковальчука, відразу обравши нового голову - представника фракції БПП Олександра Корнійчука.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень