За 50 км від Рівного зіграли королівське весілля

У справжньому замку

Зворушливу історію розповіла очільниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило:

25 січня 160 років тому одружилися принцеса Вікторія і кронпринц прусський Фрідріх. Можна сказати, що й на Рівненщині сьогодні вперше відбулося королівське весілля. Адже молодята одружились у справжньому замку і змогли відчути себе королем і королевою.

 

Таку можливість подарував нареченим Дубенський замок, де в рамках пілотного проекту Мін’юсту уклали перший «Шлюб за добу». У напівтемній атмосфері мисливської зали, серед запалених навкруги свічок поєднали свої долі Наталія та Микола. Романтика, кохання, сльози радості, щасливі посмішки і добрі побажання, якась своєрідна казка панувала у залі, де одружувались наречені...

До слова, торік у Рівному чи не найпопуляршіною послугою територіального управління юстиції був «шлюб за добу».

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень