За вбивство водія маршрутки у Рівному чоловік отримав умовний термін

Та виплатить компенсацію сім’ї померлого

За вбивство чоловіка – три роки умовно і 350 тисяч грн компенсації родині. Такий вирок нещодавно оголосив Рівненський райсуд.

Вбивство сталося два роки тому у селі Вересневе, що неподалік Рівного. Тоді 26-річний молодик вирішив з’ясувати у водія маршрутки, чому він не підвіз його матір, яка стояла на зупинці. У ході суперечки обвинувачений вдарив 56-річого керманича, він впав, вдарився головою і згодом помер.

Рідні водія просили суворого покарання, однак суддя, врахувавши щире розкаяння чоловіка та хорошу характеристику, від реального ув’язнення його звільнив і призначив лише грошову компенсацію та умовне.

Вирок поки не набрав законної сили, сторони можуть його оскаржити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень