За 50 км від Рівного вперше відкрили замок для туристів (ФОТО)

У селищі Олика Луцького району

Замок у селищі Олика Луцького району у День Конституції вперше відкрили для туристів. Гостям замку також дозволили оглянути підземелля, які раніше були недоступні відвідувачам.

На території замку організували одноденний фестиваль у середньовічному стилі «Олицька Переберія»

Фестиваль розпочали з костюмованої ходи селищем. Основне ж дійство відбувалось на території замку, ворота якого у цей день, відкрили для усіх охочих. У внутрішньому дворику гостям підготували гутірки, лекторії та майстер-класи.

Довідка: Олицький замок почав будувати князь Микола Радзивіл «Чорний» у 16-му столітті. В 1760-му році російські війська зруйнували його. Замок змогли відбудувати нащадки. Відтоді приміщення ще тричі реконструювали, востаннє у 1880-х роках. В середині минулого століття у замку почала функціонувати лікарня, завдяки чому будівлю вдалося зберегти.

За матеріалами ВолиньUA

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень