«Воссоєдінєніє»: Полякова та Кіркоров виступили на російському фестивалі в Дубаї (ВІДЕО)

Кіркоров був радий, Полякова була рада

Українська поп-зірка Оля Полякова та російська поп-зірка Філіп Кіркоров зустрілися у Дубаї в межах масштабного фестивалю, який уже кілька років влаштовує Росія «PaRus 2020».

Полякова та Кіркоров виступали у парі. Для них присвятили окремий день фестивалю 4 листопада на російське державне свято "День народної єдності".

Кіркоров опублікував фото та відео на своїй сторінці в інстаграмі та назвав це «возз'єднанням України і Росії».

До Полякової він звернувся за кулісами:

Вітаю, Україно. На нейтральній території, Росія вітає Україну, Україна вітає Росію. Яке щастя, що ми тут з тобою зустрілися!

 
 
 
 
 

 

Полякова також була рада його бачити, вони ще трохи потішилися один одному, а потім українка пішла на сцену.

Полякова також поділилася зі своїми шанувальниками в мережі кадрами з прогулянки пляжем, а також показала, як на балконі підспівувала виступаючому Кіркорову, готуючись вийти на сцену. 

Зауважимо, що звання "Народного артиста України" має саме Кіркоров, а не Полякова.

Крім Кіркорова і Полякової, на фестивалі PaRus 2020 також виступають Стас Михайлов, група «Іванушки International», «Хор Турецького». Організатори концерту назвали Кіркорова та Полякову «Кращим шоу Росії і України на одній сцені». Крім того, на цьому фестивалі два роки поспіль виступала Світлана Лобода.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень