З АТО незаконно вивезли 210 тисяч тонн вугілля

Правоохоронці перекрили канал протиправного постачання вугілля з окупованої території

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на МВС України.

«З початку 2015 року існувала добре налагоджена схема, коли вугілля в об'ємі 210 тисяч тонн, видобуте на тимчасово непідконтрольній уряду території Донецької області, залізничним транспортом ввозилося на контрольовану територію України, де в подальшому відбувалася заміна супровідних документів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ділки, використовуючи фіктивні документи і підставні фірми, в тому числі з подвійною реєстрацією, «здійснили розкрадання та легалізацію державних коштів енергогенеруючих підприємств Міністерства енергетики та вугільної промисловості України».

«21 вересня було проведено санкціоновані обшуки в офісних та жилих приміщеннях службових осіб. Під час обшуків було вилучено документацію, що підтверджує протиправну діяльність, готівкові кошти в сумі 66,5 тисячі доларів, 4,5 тисячі євро, 20 тисяч гривень, накладено арешт на рахунки 16 суб'єктів підприємницької діяльності, задіяних у злочинній схемі. Накладено арешт на 24,2 тисячі тонн вугілля», – інформує МВС.

Відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень