З Майдану Незалежності зникне дошка пам'яті Героям Небесної Сотні

Так вирішила міськрада

Депутати Рівненської міської ради ухвалили рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин Рівного" загиблим в АТО рівнянам-воякам. Це звання їм присвоять посмертно. Також стало відомо, коли з центру міста приберуть дошку із фотографіями героїв АТО та Небесної сотні. Натомість біля Воскресенського собору з’явиться нова, спеціально виготовлена меморіальна дошка. За словами мера Володимира Хомка, в проект закладено майже 200 тис. гривень:

- Розробили проект, зараз він проходить всі погодження, кошти закладені і ми плануємо на Покрову відкрити цю дошку і забрати фотографії з центру міста.

До слова, місце під меморіальну дошку надала власниця одного з рекламних щитів поблизу святині. Вона забажала залишитись невідомою. Нагадаємо, питання появи меморіальної дошки виникло в липні цього року, після випадків плюндрування світлин Героїв на Майдані Незалежності.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень