З 8 лютого суттєво змінюється процедура подачі документів на візу

Зокрема, йдеться про вимоги Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі

На сайті ППВА зазначається, що

починаючи з 8 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

Формуляр візового бланка пропонують заповнити на сайті за відповідним посиланням.

Також на сайті рекомендується

перевіряти пакет документів на повноту перед тим, як надсилати Новою поштою. Якщо пакет документів неповний, ППВА не зможуть опрацювати документи та не нестимуть відповідальності за затримку у опрацюванні.

Нагадаємо, раніше на сайті рекомендували подавати документи на візу особисто, а також сплачувати сервісний збір безпосередньо у візових центрах:

З уваги на видовжений час опрацювання заявок, отриманих у форматі поштового відправлення, рекомендуємо подавати документи особисто до міст Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

 

Наполегливо рекомендуємо здійснювати оплату сервісного збору в банку для подачі документів безпосередньо у Візовому Центрі м. Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень