З 15 вбивств на Рівненщині за 2016 рік 2 досі не розкрито

Таку цифру назвав начальник ГУ НП у Рівненській області Сергій Князєв

За 8 місяців 2016 року зафіксовано 15 вбивств та замахів на вбивство, в той час, як за весь 2015 рік таких випадків було 16.

З 15 таких кримінальних правопорушень досі не розкритими є дві справи.

Перша справа пов’язана з замахом на вбивство валютника на ринку. Тоді злочинець хотів викрасти в потерпілого сумку з грошима. Відповідно, були завдані важкі тілесні ушкодження. Близько 10 свідків та дільничний поліцейський, що взявся переслідувати нападника, так і не змогли описати та ідентифікувати злочинця. Справу так і не розкрили.

Друге кримінальне провадження, що поки не має офіційного винуватця, було відкрите недавно. Цієї суботи в Новому Корці було здійснено напад на жінку, що в результаті отриманих травм померла, захлинувшись власною кров’ю.

Однак, як відзначає Сергій Князєв, нині ведеться активна робота з розкриття цього злочину.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень