Підручники, яких торік на Рівненщині не вистачало, почнуть друкувати тільки у вересні

Книжки для учнів 4 -7 класів, яких не вистачало торік на Рівненщині, цього року почнуть друкувати тільки на початку вересня. Про це повідомив начальник управління освіти області Григорій Таргонський. Він зазначив, що решта підручників яких не вистачало минулого року, з`являться в школах після того, як закінчиться друк книжок для учнів 8 класів:

Також пан Таргонський повідомив, що цей навчальний рік буде відрізнятися від попередніх. У початкових класах вчителі не будуть використовувати червону ручку для виправлення помилок, діти писатимуть простими олівцями, а оцінки повідомлятимуться лише учню і його батькам. Григорій Таргонський каже, що ці новинки впроваджуються для того аби навчання у школі було цікавим, а не тягарем для дітей.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень