Підручники, яких торік на Рівненщині не вистачало, почнуть друкувати тільки у вересні

Книжки для учнів 4 -7 класів, яких не вистачало торік на Рівненщині, цього року почнуть друкувати тільки на початку вересня. Про це повідомив начальник управління освіти області Григорій Таргонський. Він зазначив, що решта підручників яких не вистачало минулого року, з`являться в школах після того, як закінчиться друк книжок для учнів 8 класів:

Також пан Таргонський повідомив, що цей навчальний рік буде відрізнятися від попередніх. У початкових класах вчителі не будуть використовувати червону ручку для виправлення помилок, діти писатимуть простими олівцями, а оцінки повідомлятимуться лише учню і його батькам. Григорій Таргонський каже, що ці новинки впроваджуються для того аби навчання у школі було цікавим, а не тягарем для дітей.   

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень