Підручники, яких торік на Рівненщині не вистачало, почнуть друкувати тільки у вересні

Книжки для учнів 4 -7 класів, яких не вистачало торік на Рівненщині, цього року почнуть друкувати тільки на початку вересня. Про це повідомив начальник управління освіти області Григорій Таргонський. Він зазначив, що решта підручників яких не вистачало минулого року, з`являться в школах після того, як закінчиться друк книжок для учнів 8 класів:

Також пан Таргонський повідомив, що цей навчальний рік буде відрізнятися від попередніх. У початкових класах вчителі не будуть використовувати червону ручку для виправлення помилок, діти писатимуть простими олівцями, а оцінки повідомлятимуться лише учню і його батькам. Григорій Таргонський каже, що ці новинки впроваджуються для того аби навчання у школі було цікавим, а не тягарем для дітей.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень